اهمیت طراحی سایت برای فعالان صنعت ساختمان

اهمیت طراحی سایت برای فعالان صنعت ساختمان

دسترسی آسان افراد به اینترنت سبب شده که بسیاری از کارهای روزمره خود را از طریق اینترنت پیگیری کنند. و به واسطه همین حضور مردم در اینترنت و فضای مجازی، کسب و کارهای زیادی فعالیت خود را در بستر اینترنت شروع کرده و گسترش داده اند و توانسته اند از این فرصت ویژه به بهترین شکل بهره برداری کرده و وضعیت درآمدی خود را نسبت به رقبا بهتر کنند و رشد قابل توجهی در کسب و کارشان ایجاد کنند.

همانطور که وقتی یک شرکت ساختمانی دفترکار نداشته باشد، مردم به آن شرکت اعتماد نمی کنند؛ در صورتی که آن شرکت سایتی نداشته باشد نیز بسیاری از افراد به آن شرکت اعتماد نمی کنند. دلیل آن هم مشخص است؛ مردم چنین تصور می کنند “در دنیایی که کسب و کارهای کوچک برای خود سایت دارند و حتی بسیاری از سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها از طریق سایت به مشتریانشان خدمات ارائه می کنند، چطور ممکن است که یک شرکت معتبر ساختمانی و معماری برای خود سایتی نداشته باشد؟” و به این ترتیب نداشتن سایت برای یک شرکت را نشانه غیرمعتبر بودن آن می دانند.

.

.

جذب مشتری از طریق سایت

داشتن یک سایت برای شرکت های معماری و فعالان صنعت ساختمان مانند داشتن یک دفتر کار حضوری، لازم و حیاتی است. زیرا تقریبا همه افراد، قبل از اینکه بصورت حضوری برای سفارش پروژه و سفارش طراحی مراجعه کنند، ابتدا در اینترنت از طریق سایت های تخصصی اطلاعات لازم در خصوص پروژه مورد نظر را کسب می کنند و سپس بصورت حضوری به دفاتر همان شرکت ها مراجعه می کنند.

این بدان معنی است که شرکت ها و کسب و کارهایی که دارای سایت هستند می توانند با انتشار اطلاعات در سایتشان، به مخاطبانشان خدمات آموزشی و اطلاع رسانی را ارائه کنند و از این طریق خود را به این افراد معرفی کرده و آنها را به مشتریان خودشان تبدیل کنند.

.

.

تاثیر طراحی سایت در برندسازی شرکت های ساختمانی

اجازه بدهید توضیحات این بخش را با یک سوال شروع کنیم. شما ترجیح می دهید که انجام سفارش پروژه خود را به یکی از افراد مورد اعتمادتان بسپارید یا کسی که هیچ اطلاعاتی در مورد او ندارید؟

پاسخ بسیار ساده است. افراد برای انجام پروژه هایشان از شرکت های مورد اعتماد استفاده می کنند و تا جای ممکن سعی می کنند یک رابطه نزدیک با آن شرکت ایجاد کنند تا بتوانند با خاطری آسوده تر، سفارشات خود را به آن شرکت بسپارند. و این اعتماد سازی و رابطه سازی با کمک سایت تقویت می شود.

تاثیری که طراحی سایت بر روی برند سازی دارد بر هیچکس پوشیده نیست. همه ما می دانیم برای آنکه بتوانیم در دنیای پر رقابت امروز، پیروز باشیم و سهم بیشتری از بازار را کسب کنیم، باید برند شناخته شده ای داشته باشیم. داشتن برند معتبر علاوه بر جلب اعتماد مخاطبان و مشتریان، می تواند باعث شناخته شدن بیش از پیش کسب و کار ما شود.

همانطور که می دانید برخی برندها به صورت جهانی کار می کنند و شما می توانید در بسیاری از کشور ها برند و محصولات آنها را مشاهده نمایید. این در حالی است که برخی برند ها، حتی در کشور خود نیز شناخته شده نیستند و در بین مخاطبان خود محبوبیتی ندارند.

طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی نقش قابل توجهی در افزایش سطح آگاهی مخاطبان و ایجاد اعتبار برای برند شرکت شما ایفا می کند. به همین خاطر است که امروزه طراحی سایت بخش جدانشدنی از برند سازی اینترنتی محسوب می شود. این نکته مهم را به یاد داشته باشید که سایت شما می تواند فاصله شما و مشتری هایتان را به حداقل برساند و در مشتری حس اعتماد را بوجود آورد.

در واقع با داشتن یک سایت جامع می توانید اعتماد مخاطبان و مشتریانتان را جلب کنید و محبوبیت خود را بین آنها افزایش دهید.

.

.

کاهش هزینه های تبلیغاتی با طراحی سایت

همانطور که می دانید میزان رقابت در بازار بسیار زیاد است و همه برای کسب موفقیت بیشتر در این رقابت نیازمند تبلیغات هستیم و البته نباید فراموش کنیم که در صورتی که تبلیغات هدفمندی نداشته باشیم، نمی توانیم انتظار رشد کسب و کارمان را داشته باشیم.

در واقع تبلیغات، موتور رشد هر کسب و کاری است و نبود آن نیز باعث رکود هر کسب و کاری می شود. اما باید این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که هر تبلیغی برای ما سودمند نیست و تبلیغات غیراصولی می تواند فقط باعث هدر رفتن سرمایه ما شده و هیچ تاثیر مثبتی در رشد کسب و کار ما نداشته باشد. همانطور که یک موتور معیوب در خودرو باعث ایجاد مشکل در عملکرد کلی خودرو می شود، تبلیغات غیراصولی نیز می تواند به درآمد و سرمایه یک شرکت آسیب جدی وارد کند.

روش های مختلف تبلیغاتی را برای یک شرکت ساختمانی در نظر بگیرید؛ چاپ سررسید، تبلیغات بیلبوردی، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی و سایر روش های سنتی که در عین پرهزینه بودن، بازدهی متناسب با هزینه را به همراه ندارند و در نهایت سود کسب شده از این تبلیغات بسیار کمتر از هزینه پرداخت شده برای آنها خواهد بود. زیرا درصد زیادی از افرادی که این تبلیغات را مشاهده می کنند، اصلا به آن توجه نمی کنند و یا اصلا نیازی به آن خدمات و محصولات تبلیغ شده ندارند.

حال این روش های تبلیغاتی را با شرایطی مقایسه کنید که مخاطب شما و در اصل کسی که به خدمات و محصولات شما نیاز دارد، از طریق جستجو در گوگل با شما آشنا می شود.

در حالت اول شما با هزینه زیاد، تبلیغات خود را به افرادی نمایش می دهید که درصد زیادی از آنها مخاطب شما نیستند و احتمال ثبت سفارش آنها بسیار پایین است و در حالت دوم، افرادی که قصد استفاده از محصولات و خدمات شما هستند، خودشان به دنبال شما می آیند.

در کدام حالت احتمال ثبت سفارش بیشتر است؟ قطعا وقتی که کسی خودش به شما مراجعه می کند، به احتمال خیلی زیاد به مشتری شما تبدیل خواهد شد و سود خالص شما افزایش خواهد داشت.

ضمن اینکه هزینه تبلیغات در روش دوم بسیار پایین است و می توانید با یک سایت حرفه ای و تولید محتوای تخصصی برای سایتتان، به صفحه اول گوگل برسید و مشتریان بسیاری را از این طریق کسب کنید.

.

طراحی سایت ساختمانی و معماری

طراحی سایت اختصاصی برای فعالان صنعت ساختمان

در صورتی که هنوز برای کسب و کار و شرکت خود سایتی طراحی نکرده اید و یا می خواهید کیفیت طراحی سایت خود را بهبود دهید و در صفحه اول گوگل دیده شوید و از این طریق سفارشات بیشتری جذب کنید، می توانید برای سفارش طراحی سایت و سئوی سایت با شماره های 09192682620 و 09909964245 در واتساپ در ارتباط باشید و از تخفیف ویژه 20 درصدی که برای مخاطبان سایت سازه برتر در نظر گرفته ایم بهره مند شوید.

مجموعه درآمد برتر طراحی سایت شما را با برنامه نویسی اختصاصی و با کیفیت بالا و همچنین با رعایت اصول بهینه سازی سایت انجام خواهد داد و پشتیبانی سایت طراحی شده نیز بصورت رایگان توسط این مجموعه انجام می پذیرد. لازم به ذکر است که تیم طراحی سایت درآمد برتر بعنوان همکار سازه برتر فعالیت می کند و این امکان را برای مخاطبین سایت سازه برتر فراهم کرده که از تخفیف 20 درصدی در زمان ثبت سفارش طراحی سایت استفاده کنند. شما می توانید در زمان ثبت سفارش با ارائه کد تخفیف saze20 از این تخفیف 20 درصدی بهره مند شوید.

.

تولید محتوا برای سایت ساختمانی و معماری

تولید محتوای تخصصی برای سایت های ساختمانی

یکی دیگر از خدمات مجموعه سازه برتر به شرکت های فعال در صنعت ساختمان، تولید محتوای تخصصی و حرفه ای برای سایت های شما می باشد. می دانیم که برای تولید محتوای تخصصی در زمینه معماری و ساختمان نیاز به یک تیم حرفه ای و با تجربه دارید و می توانیم برای ارائه این خدمات با شما همکاری داشته باشیم تا سایت شما در نتایج برتر گوگل نمایش داده شود و بتوانید مشتریان بیشتری را از این طریق جذب کنید.

همکاری به صورت ماهیانه و در پلن های مختلف متناسب با سفارش شما خواهد بود و می توانید برای شروع همکاری با شماره 09192682620 در تماس باشید و یا از طریق واتساپ با شماره های 09192682620 و 09909964245 در ارتباط باشید.

با توجه به تجربه چند ساله ای که در تولید محتوا برای سایت های مختلف بخصوص سایت سازه برتر کسب کرده ایم، این اطمینان را به شما می دهیم که مطالب و محتوایی که برای سایت شما تهیه خواهیم کرد، از کیفیت بالایی برخوردار باشند و بصورت کاملا هدفمند طراحی شده و مخاطبان سایت شما را به سمت ثبت سفارش و خرید از شما هدایت کنند.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *