تبلیغ دائمی محصولات و خدمات شما در سایت سازه برتر

رپورتاژ آگهی تخصصی عمران، ساختمان و معماری

شما می توانید رویدادها و همایش های خود را بصورت رپورتاژ خبری در سایت سازه برتر منتشر کنید و همچنین می توانید محصولات و خدمات خود را بصورت رپورتاژ آگهی در سایت سازه برتر منتشر کنید و این رپورتاژ های خبری و آگهی، بصورت دائمی برای مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت سازه برتر نمایش داده خواهد شد.

تبلیغ دائمی محصولات و خدمات شما در سایت سازه برتر؛ با یک بار هزینه، آگهی شما را برای همیشه در سایت سازه برتر نمایش می دهیم.

.

.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ خبری یا رپورتاژ آگهی در واقع یک مطلب خبری یا تبلیغاتی است که به اطلاع رسانی در خصوص یک رویداد یا محصول یا خدمات می پردازد. رپورتاژها بصورت دائمی در سایت انتشاردهنده نمایش داده می شود و مانند یکی از مطالب آن سایت نمایش داده می شود.

.

.

تاثیر رپورتاژ آگهی بر بهبود سئوی سایت

از رپورتاژ آگهی برای بهبود جایگاه سایت نیز استفاده می شود، زیرا این امکان وجود دارد که در محتوای رپورتاژ به سایت خودتان لینک دهید و با این کار، از ارزش صفحه ای که رپورتاژ شما در آن نمایش داده می شود برای افزایش اعتبار سایت خودتان استفاده می کنید و جایگاه سایت خودتان را در نتایج جستجوی گوگل بهبود می بخشید.

.

.

رپورتاژ آگهی صنعت ساختمان

در صنعت ساختمان محصولات و خدمات بسیاری در حال رقابت برای افزایش فروش هستند و در چنین رقابت فشرده ای، محصولات و خدماتی فروش بیشتر را تجربه خواهند کرد که بیشتر دیده شوند و تبلیغات بیشتری برای آنها انجام شود.

یکی از بهترین روش های تبلیغاتی که در درازمدت اثربخشی آن چند برابر خواهد شد، استفاده از تبلیغات محتوایی یا رپورتاژ آگهی است که علاوه بر اینکه مخاطبان سایت منتشر کننده را با محصول و خدمات شما آشنا می کند، باعث بهبود جایگاه سایت شما شده و در نتیجه افراد بیشتری از سایت گوگل به سایت شما وارد می شوند و بطور مستقیم با شما و محصولات و خدماتتان آشنا می شوند.

همچنین برگزارکنندگان همایش های ساختمانی و یا شرکت هایی که در نمایشگاه ها حضور پیدا می کنند، می توانند با انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های ساختمانی مانند سازه برتر، همایش ها و رویدادهای خودشان را اطلاع رسانی کنند و مخاطبین بیشتری را جذب کنند.

.

.

کاربرد رپورتاژ آگهی

هر رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری اهداف مختلفی را دنبال می کند که به استراتژی سفارش دهنده بستگی دارد. با این حال در این قسمت به چند مورد از کاربردهای مهم رپورتاژ آگهی برای فعالین صنعت ساختمان و معماری اشاره می کنیم. البته هر رپورتاژ می تواند بصورت همزمان چند مورد از این اهداف را دنبال کند.

  • افزایش فروش محصولات صنعت ساختمان
  • برندسازی و افزایش اعتبار سایت شما
  • بهبود سئوی سایت شما و بهبود رتبه سایت در گوگل
  • اطلاع رسانی همایش های تخصصی ساختمان و معماری
  • آگاه سازی موثر و دائمی
  • جذب مخاطبین هدفمند برای سایت
  • افزایش بازدید سایت

.

.

رپورتاژ آگهی صنعت ساختمان

سازه برتر ، سایت تخصصی عمران، ساختمان و معماری

سایت سازه برتر (www.saze20.ir) از سال 91 فعالیت خود را آغاز کرده و بصورت تخصصی به تولید محتوای مرتبط با عمران، ساختمان و معماری پرداخته است و طی این سالها مخاطبین زیادی را با خود همراه کرده است و اکنون نیز در عبارت های تخصصی زیادی، جزو نتایج برتر گوگل قرار دارد و روزانه افراد زیادی با جستجوی عبارت های مرتبط با این حوزه در گوگل، وارد سایت سازه برتر می شوند و از مطالب و محتوای آن استفاده می کنند.

اعتبار سایت سازه برتر به عنوان یک سایت تخصصی در صنعت ساختمان و معماری، در نزد گوگل و همچنین در نزد مخاطبین این حوزه باعث شده که فعالان حوزه صنعت ساختمان از این سایت برای انتشار رپورتاژهای آگهی خود و همچنین اطلاع رسانی همایش ها و جشنواره های خودشان استفاده کنند. به همین خاطر در این سایت بخشی برای نمایش تبلیغات و رپورتاژهای آگهی و خبری مرتبط با حوزه عمران و معماری اضافه شده تا این گونه تبلیغات بصورت دائمی در این بخش نمایش داده شوند و برای تبلیغ کننده ها اثربخشی بیشتر داشته باشند.

البته تمام رپورتاژهای ثبت شده در سایت سازه برتر، در صفحه اصلی نیز نمایش داده خواهند شد و بدین ترتیب از اعتبار این صفحه نیز استفاده خواهند کرد تا نتیجه مطلوبتری کسب کنند.

در حال حاظر (شهریور ماه 1400) بطور متوسط 120,000 بازدید ماهانه از سایت سازه برتر انجام می شود که حدود 50 درصد این بازدیدها توسط افرادی انجام می شود که از گوگل وارد سایت سازه برتر شده اند. با توجه به اینکه تعداد بازدیدهای این سایت در فصول تحصیلی با افزایش قابل توجهی همراه است که این مساله به محتوای سایت مرتبط است. همین موضوع نشان از اعتبار سایت سازه برتر نزد مخاطبین عمران و معماری دارد که می تواند فرصت خوبی برای نمایش تبلیغات شما به این مخاطبین ایجاد کند.

.

.

تعرفه ثبت رپورتاژ آگهی در سایت سازه برتر

در حال حاظر در سال 1400 تعرفه انتشار رپورتاژ آگهی و رپورتاژ خبری در سایت سازه برتر معادل 220,000 تومان است که این رپورتاژها برای همیشه در سایت سازه برتر باقی می مانند و می توانند در دراز مدت، حتی تاثیر بهتری روی سایت شما داشته باشند.

.

.

شرایط ثبت رپورتاژ آگهی در سایت سازه برتر

برای انتشار رپورتاژ آگهی شما در سایت سازه برتر شرایط سختی وجود ندارد و تعداد کلمات محتوای رپورتاژ به استراتژی شما وابسته است و در تعداد کلمات محتوای شما محدودیتی از سوی مجموعه سازه برتر وجود ندارد.

همچنین تعداد تصاویر استفاده شده در رپورتاژ نیز توسط خود شما تعیین می شود و ما محدودیتی در این باره اعمال نخواهیم کرد.

تنها تعداد لینک های خروجی توسط ما تعیین می شود و به این صورت است که می توانید 3 لینک خروجی مستقیم (فالو) در محتوای رپورتاژ خودتان استفاده کنید. البته این محدودیت می تواند تا 5 لینک مستقیم نیز افزایش داشته باشد که می توانید در زمان ثبت سفارش، در خصوص این موضوع با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

ضمنا پیشنهادی که برای اثرگذاری بیشتر تبلیغات شما داریم این است که حتما محتوای هر رپورتاژ و هر تبلیغ متنی را بصورت مجزا و انحصاری بنویسید زیرا در صورت انتشار یک متن در چندین سایت، باعث می شود که بخش زیادی از هزینه های شما هدر برود و فقط بخشی از این سایت ها در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شوند.

حتی ممکن است تنها سایتی که زودتر از بقیه رپورتاژ شما را منتشر کرده در گوگل رتبه بگیرد و بقیه سایت ها در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده نشوند. به همین خاطر تاکید می کنیم که حتما برای هر رپورتاژ خودتان یک محتوای اختصاصی بنویسید تا نتیجه بهتری کسب کنید.

.

.

تولید محتوای حرفه ای توسط مجموعه سازه برتر برای رپورتاژ آگهی شما

در صورتی که مایل باشید، ما می توانیم برای رپورتاژ شما بصورت حرفه ای محتوا تولید کنیم و پس از اینکه آن را تایید کردید، در سایت سازه برتر منتشر کنیم. البته تولید محتوا برای رپورتاژ با هزینه انجام خواهد شد که می توانید برای سفارش تولید محتوای رپورتاژ خود با شماره 09192682620 و یا ایمیل saze20.ir@gmail.com در ارتباط باشید و نکات مهم مورد نظر خود را با ما در میان بگذارید تا بر اساس آنها، یک محتوای حرفه ای برای رپورتاژ شما آماده کنیم.

.

.

نحوه ثبت سفارش رپورتاژ آگهی در سایت سازه برتر

برای انتشار رپورتاژ آگهی خود در سایت سازه برتر می توانید با شماره 09192682620 (آفای غفوری) تماس بگیرید و یا در واتساپ به همین شماره پیام بدهید و یا اینکه درخواست خود را به ایمیل saze20.ir@gmail.com ارسال کنید.

ضمنا می توانید هزینه سفارش رپورتاژ در سایت سازه برتر (معادل 220,000 تومان) را از طریق لینک زیر بصورت آنلاین پرداخت کنید:

[mpbutton url=”https://saze20.ir/pay” newtab=”yes” style=”primary” size=”btn-lg”]پرداخت آنلاین هزینه رپورتاژ[/mpbutton]

همچنین می توانید این مبلغ را به شماره کارت زیر واریز کنید:

6104337871931471

بانک ملت – به نام محمد غفوری تبار

.

.

رپورتاژ آگهی های ثبت شده در سایت سازه برتر

بطور کلی تمام رپورتاژهایی که در سایت سازه برتر منتشر شده اند را می توانید در قسمت “تبلیغات” مشاهده کنید. با این حال در ادامه لینک چند مورد از رپورتاژهایی که در سایت ما منتشر شده اند را برای مشاهده و بررسی شما قرار داده ایم که می توانید با کلیک روی عنوان هر کدام از این رپورتاژها، صفحه اختصاصی آن رپورتاژ در سایت سازه برتر را مشاهده کنید:

فروش جدیدترین مدل های درب ضد سرقت لوکس و درب عایق صدا

همه چیز درباره آزمون نظام مهندسی

دکتر تامین در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان

ویژگی های یک میز ناهارخوری مناسب

بهترین برند تولیدی آجر کشور کدام هستند

۱۱ نکته کاربردی برای داشتن آشپزخانه‌ای زیبا

چطور از آموزش نرم افزارهای معماری و عمران کسب درآمد کنیم؟

با انواع کفپوش آشنا شویم

نقش لوله و تاسیسات در طراحی ساختمان

کلید هوشمند، محصولی که تمامی ساختمان ها به آن نیاز دارند!

خرید لوله داربست با قیمت رقابتی

کمپین ملی نما، هویت شهر ما ؛ اولین مقصد تبریز

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *