دانلود پروژه روستای کندوان

دانلود پروژه روستای کندوان

دانلود پروژه روستای کندوان , دانلود رایگان پروژه روستای کندوان , دانلود پروژه روستا , دانلود پروژه روستا , معرفی روستای کندوان , روستای تاریخی کندوان , معماری روستای کندوان , پروژه درس روستا

در این پست از سازه برتر فایل pdf پروژه روستای کندوان را برای دانلود آماده کرده ایم. پروژه روستای کندوان دارای نقشه کلی روستا، موقعیت جغرافیایی، ویژگی های طبیعی، سابقه تاریخی، وجه تسمیه، معماری، عوامل موثر در شکل گیری و مراحل رشد، مصالح ساختمانی، شبکه ارتباطی، زبان و دین، انواع جداول و نمودار آمار و بهداشت، خدمات و بررسی وضع فعالیت روستا می باشد.

معرفی روستای کندوان:
روستای کندوان در 22 کیلومتری اسکو و 62 کیلومتری تبریز واقع شده است, شیوه بنای خانه های این روستا از نوع معماری صخره ای و به شکل مخروطی یا کله قندی می باشد که احتمالا مربوط به قرن هفتم هجری است. برخی از باستان شناسان قدمت این روستا را به دوره های پیش از اسلام نسبت میدهند. در دل این تپه های بلند که ارتفاع بعضی از آنها به چهل متر میرسد . صدها آغل، انبار و اتاقک حفر شده که بسیار دیدنی است. همچنین آب معدنی گوارایی از دل یکی از تپه های این روستا می جوشد که از شهرت فراوانی برخوردار است و برای امراض کلیوی بسیار مفید تشخیص داده شده است. این روستا به سبب ویژگی معماری صخره ای و بافت مخصوص آن در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.
روستای کندوان در دامنه های سهند قرار دارد و به خاطر معماری صخره ای اش معروف است. در اثر فعل و انفعالات آتشفشانی کوههای سهند، چنین منظره ای در یکی از خوش آب و هوا ترین نقاط ایران ایجاد شده است. توده ها و گدازه های مذاب آتشفشانی، به وسیله باد، برف و باران در طی هزاران سال متمادی شکل گرفته و به فرم کران درآمده است. چنین حدس زده می شود که حمله مغول ها مردم را به این روستای صخره ای کشانده است. خانه های این روستا به مانند کندوی عسل در دل کوه کنده شده اند و جالب اینجاست که عسل یکی از مهمترین سوغاتی های این روستا می باشد.

دانلود پروژه روستای کندوان , دانلود رایگان پروژه روستای کندوان , دانلود پروژه روستا , دانلود پروژه روستا , معرفی روستای کندوان , روستای تاریخی کندوان , معماری روستای کندوان , پروژه درس روستا

عنوان: پروژه روستای کندوان

حجم: 4 MB

فرمت فایل: pdf

صفحات: 22

رمز: www.saze20.ir

SAZE20.IR

منبع: tak-memar.mihanblog.com

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاه‌

علی

خدا خیرت بده کارم راه انداختی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *