دانلود رایگان گزارش کارآموزی عمران pdf

دانلود رایگان گزارش کارآموزی عمران pdf

دانلود رایگان گزارش کارآموزی عمران pdf

گزارش کارآموزی عمران و ساختمان با فرمت PDF در ۲۴ صفحه می باشد و به بررسی پروژه کارآموزی می پردازد که می توانید این فایل با ارزش را به صورت مستقیم و رایگان در انتهای این مطلب از سایت سازه برتر دانلود نمایند. همچنین فایل های دیگری نیز برای گزارش کارآموزی عمران و ساختمان در این سایت بصورت رایگان قرار داده شده که می توانید با جستجوی عبارت “گزارش کارآموزی” در سمت چپ سایت، به این فایل ها نیز دسترسی داشته باشید و آنها را دانلود کنید.

.

.

بخشی از متن این گزارش کارآموزی:

شناخت خصوصیات و قابلیت های زمینی که قرار است سازه ای بر روی آن ساخته شود، از مهمترین مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

زمینی که می خواهیم ساختمانی در آن بسازیم، باید قبلاً مورد شناسایی و بررسی کامل قرار گرفته باشد و از خصوصیات، قابلیت ها و نکات ضعف آن آگاه باشیم.

مطالعاتی که قبل از شروع کارهای ساختمانی در رابطه با محل ساختمان بایستی انجام شود، شامل اثرات جوی، بارندگیها، تغییرات درجه هوا که بخصوص در فصول سرد و یخبندان، تأثیرات نامطلوب و مخرب در مصالح، اجزا و قسمت های ساخته شده بجا می گذارد.

موضوع شناسایی زمین حتی قبل از طراحی و اجرای نقشه مورد توجه قرار می گیرد.

طراحی که مسئولیت طرح پروژه ای را برعهده دارد، باید وضعیت توپوگرافی و عوارض طبیعی و مصنوعی موجود و مطالعاتی که در بالا به آن اشاره شد را در طراحی خود مدنظر داشته باشد.

اطلاع از وضعیت خاک و زمینی که قرار است سازه بر روی آن بنا شود، از عوامل اساسی طراحی پی و محاسبات مربوط به آن است.

قبل از شروع طرح، بایستی مقاومت زمین زیر پی جهت دیوارها برای طراح مشخص شود تا بتواند بر مبنای آن، محل ستونها، دیوارها و در مجموع طرح را بوجود آورد؛ به طور کلی زمین، لایه ها و مواد متشکله مختلفی دارد که هر لایه آن مورد آزمایش قرار می گیرد.

.

.

فهرست مطالب این گزارش کارآموزی:

مقدمه

مشخصات پروژه

محل احداث پروژه

آماده سازی محوطه و تجهیز کارگاه

پیاده سازی نقشه

گودبرداری

پی کنی و پی سازی

قالب بندی

آرماتوربندی

بتن سازی و بتن ریزی فونداسیون

مشکلات بتن تازه

عکس های پروژه

نقشه های پروژه

.

.

عنوان: دانلود رایگان گزارش کارآموزی عمران

فرمت: pdf

حجم: 1.13 MB

رمز: www.saze20.ir (با حروف کوچک تایپ شود)

[mpbutton url=”http://dl2.saze20.ir/admin2/pdf/k/karamoozi-07-(www.saze20.ir).rar” newtab=”yes” style=”primary” size=”btn-lg”]دانلود رایگان گزارش کارآموزی عمران pdf[/mpbutton]

.

.


ضمنا چندین مطلب مشابه و مرتبط با گزارش کارآموزی را در سایت سازه برتر قرار داده ایم که می توانید فایل این گزارش کارآموزی ها را بصورت رایگان دانلود کنید. برای دانلود فایل های بیشتر در خصوص گزارش کارآموزی ساختمان و گزارش کارآموزی عمران روی عنوان هر کدام کلیک کنید.

همچنین در صورتی که مایلید گزارش کارآموزی شما در سایت سازه برتر منتشر شود می توانید فایل آن را به ایمیل saze20.ir@gmail.com ارسال کنید و مشخصات خودتان را نیز بنویسید تا با نام خودتان در سایت سازه برتر منتشر کنیم.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *